برند NEBULA که یکی از زیرمجموعه های برند انکر است، مدتی است که ویدئو پروژکتورهای با کیفیت و مدرنی را روانه بازار می کند. ویدئو پروژکتورهای پورتابل انکر نبولا به واسطه کیفیت ساخت بالا، قیمت مناسب، طراحی به روز و صد البته استفاده از امکانات جدید یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین ویدئو پروژکتورهای موجود در بازار هستند.

ویدئو پروژکتور حرفه ای Nebula Mars II Pro می تواند تصاویر مورد نظر شما را با کیفیت 720x1280 پیکسل یا HD به نمایش بگذارد، تامین بیس عمیق صدا و پرتاب صدا در این گجت دوست داشتنی به لطف حضور درایور های دوگانه 10 واتی میسر شده است.

ویدئو پروژکتور پورتابل انکر نبولا Mars II Pro

باتری قوی

انکر مدعی شده است که باتری تعبیه شده برای ویدئو پروژکتور حرفه ای Nebula Mars II Pro، می تواند در هر بار فول شارژ شدن، شما را به تماشای 3 ساعته فیلم ها مهمان کند. 

ویدئو پروژکتور پورتابل انکر نبولا Mars II Pro

سیستم عامل Android 7.1

یکی دیگر از موارد جالب دیگری که در این محصول به چشم می خورد، استفاده از سیستم عامل Android 7.1 است، همچنین ویدئو پروژکتور حرفه ای Nebula Mars II Pro سرویس های آنلاین YouTube و Netflixرا نیز به خوبی پشتیبانی می کند.


اپلیکیشن اختصاصی Nebula

اپلیکیشن اختصاصی تعریف شده برای این ویدئو پروژکتور پورتابل، Nebula Connect نام دارد. اگر Nebula Mars II Pro را به اپلیکیشن Nebula Connect متصل کنید می توانید تنظیمات اضافی کاملی را در اختیار داشته باشید. به لطف وجود این اپلیکیشن اختصاصی گوشی هوشمند شما مانند یک ریموت اختصاصی برای Nebula Mars II Pro کار خواهد کرد و می توانید مدیریت این گجت هوشمند را به راحتی به دست بگیرید.

ویدئو پروژکتور پورتابل انکر نبولا Mars II Pro

هم ویدئوپروژکتور و هم اسپیکر بلوتوثی

جالب است بدانید که Nebula Mars II Pro را می توانید به صورت مورد استفاده قرار دهید، یکی از اصلی ترین موارد استفاده از این گجت، نمایش تصاویر و فیلم ها است اما مورد بعدی استفاده از Nebula Mars II Pro، استفاده از آن به عنوان یک اسپیکر بلوتوثی است. درایور های 10 واتی گنجانده شده در بدنه Nebula Mars II Pro می تواند به خوبی پاسخگوی نیاز شما باشد و موسیقی مورد نظر شما را با وضوح و کیفیت بالایی پخش کند.

ویدئو پروژکتور پورتابل انکر نبولا Mars II Pro

اتصالات

اتصال به صورت بی سیم از طریق بلوتوث، یکی از اصلی ترین روش های اتصال به این ویدئو پروژکتور حرفه ای است. پورت های USB و HDMI نیز در پشت بدنه این ویدئوپروژکتور قرار داده شده است تا برای اتصالات سیمی نیز مشکلی نداشته باشید.

ویدئو پروژکتور پورتابل انکر نبولا Mars II Pro

چرا Nebula Mars II Pro بخریم؟

پخش قدرتمند تصاویر با کیفیت HD، باتری قدرتمند جهت نمایش 3 ساعته فیلم، وجود سیستم عامل Android 7.1 و اسپیکر های دوگانه 10 واتی که وظیفه تامین صدا را دارند در کنار کیفیت ساخت بالا و قیمت مناسب این ویدئو پروژکتور پورتابل همگی دلایل محکمی است که نشان می دهد خرید Nebula Mars II Pro یک خرید هوشمندانه برای شما خواهد بود.