سایر مقالات مجله خبری را دنبال کنید:

ضد عفونی کردن گوشی موبایل در خانه


1- قاب گوشی سیلیکونی (ژله ای)

قاب گوشی سیلیکونی (ژله ای)

با رایج ترین و پر استفاده ترین مدل قاب گوشی موبایل شروع می کنیم. قاب گوشی ژله ای یا قاب موبایل سیلیکونی که مدلی شفاف است ، معمولا جزء مدل های ارزان قیمت قاب موبایل است که تا حدی می تواند از گوشی شما محافظت کند اما نباید از آن توقع زیادی داشته باشید. شرکت های تولید کننده موبایل معمولا در داخل بسته بندی گوشی موبایل ، یک قاب گوشی سیلیکونی قرار میدهند. این قاب به راحتی در دست قرار میگیرد. ظاهر زشتی به گوشی نمیدهد و سبکی و ظرافت موبایل را حفظ می کند.


 

خرید انواع قاب گوشی

 


2-قاب گوشی پلاستیکی

قاب گوشی پلاستیکی

قاب گوشی پلاستیکی بعد از قاب ژله ای موبایل ، پر فروش ترین نوع کاور گوشی موبایل است. این نوع از کاور گوشی ، نسبت به مدل ژله ای محافظت و امنیت بالاتری دارد و از گوشی در برابر ضربه و خش خوردگی بهتر مراقبت می کند. قیمت این قاب تفاوت چندانی با مدل ژله ای ندارد.

3-کاور لپ تاپی موبایل

کاور لپ تاپی موبایل

این کاور به طور کامل گوشی شما را پوشش می دهد و برای هر بار استفاده از گوشی باید درب کاور را باز کنید. این مدل در طرح های پلاستیک فشرده و طرح چرم رایج تر هستند. با کاور لپ تاپی ، خیالتان بابت محافظت بدنه گوشی راحت می شود. البته این سبک از کاور باب سلیقه همه نیست.

4- بامپر گوشی

بامپر گوشی

بر اساس تحقیقات و تجربیات کاربران موبایل ، در هنگام سقوط گوشی موبایل روی سطوح مختلف ، بیشترین آسیب به حاشیه های دور گوشی می رسد. این قسمت یکی از آسیب پذیر ترین بخش های بدنه موبایل به حساب می آید زیرا دارای قطعات کوچکتری است که پورت های مختلف را در کنار هم قرار داده است. برخی از افراد که علاقه ای به پوشاندن گوشی با قاب یا کاور ندارند ، از بامپر گوشی موبایل استفاده می کنند.

 

خرید انواع کیف و کاور گوشی

 


جمع بندی

انتخاب بین هر کدام از مدل های قاب گوشی موبایل کاملا سلیقه ای است و بستگی به ذائقه شما و نوع استفاده شما از گوشی دارد. ما در این مقاله کوتاه سعی کردیم تا شما را با انواع قاب گوشی موبایل آشنا کنیم. فروشگاه دیجی جانبی عرضه کننده انواع لوازم جانبی موبایل ، بهترین محصولات را با قیمت مناسب و گارانتی رسمی به فروش می رساند. برای مشاهده محصولات اینجا را کلیک کنید.